Monitor dla… fanów muzyki!

Firma HP zaprezentowała nową ofertę produktów, w skład której wchodzą m.in. 27-calowy monitor IPS HP ENVY - pierwszy na świecie monitor z technologią Beats Audio.
HP Envy

HP Envy

27-calowy monitor IPS HP Envy z techniką Beats Audio został opracowany we współpracy z firmą Beats by Dr. Dre, dzięki czemu ma zapewniać wyjątkowe wrażenia audiowizualne. Wbudowane głośniki, ustawione kątowo ku górze, gwarantować mają doskonałe odtwarzanie średnich i wysokich częstotliwości oraz głębokich basów. 27-calowy monitor In-Plane Switching (IPS) posiada pełny ekran o szklanej powłoce, cienką obudowę (13,95 mm u góry) i aluminiową podstawę, która zajmuje niewiele miejsca na biurku.

Technologia Panel In-Plane Switching (IPS) zapewnia dobry kąt widzenia (178 stopni w poziomie i w pionie) z kontrastem i jasnością mającymi gwarantować lepszą integralność niż w przypadku standardowych TN (Twisted Nematic) paneli. Monitor będzie dostępny w Polsce od 15 lutego za cenę 1799 zł brutto.

0
Źródło: HP
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.