Niesamowita popularność następcy MegaUpload

Czekaliśmy, czekaliśmy, i się doczekaliśmy. W sobotę swoją premierę miał Mega, następca MegaUpload. Serwery nie wytrzymały obciążenia. W godzinę zarejestrowało się 100 tysięcy użytkowników, obecnie jest ich ponad milion.
Kim Dotcom (po lewej) i Steve Wozniak

Kim Dotcom (po lewej) i Steve Wozniak

Kim Dotcom, twórca portalu Mega, świętuje swój sukces w swojej posiadłości na Nowej Zelandii, dokładnie tej samej, którą najechały nowozelandzkie i amerykańskie służby porządkowe w celu zamknięcia MegaUpload i aresztowania Dotcoma pod zarzutem wspierania piractwa internetowego. Podczas imprezy Dotcom ogłosił, że już teraz Mega ma ponad milion zarejestrowanych użytkowników.

Impreza utrzymana była w dość… siermiężnym stylu. Modelki w strojach wojskowych, imitujące służby porządkowe, helikoptery wojskowe krążące nad posiadłością i inne tego typu… ozdobniki. Dotcom ma swój specyficzny gust, ale ma też gest i rozmach.

Mega oferuje użytkownikom konto na e-dysku o pojemności 50 GB. Dodatkową pojemność można zyskać za opłatą.

0
Źródło: The Next Web
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.