Quantic Dream szykuje się na premierę PlayStation 4

Quantic Dream nie rozpieszcza ani częstotliwością wydawanych gier, ani liczbą wiadomości na temat swoich nowych projektów, więc niemal każda informacja, jaka pojawia się w sieci, jest uznawana za ważną. Dziś mamy jedną z nich.

Quantic Dream zarejestrowało domenę internetową SingularityPS4.com

, która sugeruje że firma pracuje nad grą na PlayStation 4 o tytule Singularity.

Niektórzy zapewne pamiętają, że gra o takiej nazwie jakiś czas temu leżał na półkach sklepowych. Singularity, gra Raven Software, pojawiła się w 2010 roku.

Jej wydawcą było Activision, więc raczej byłoby ciężko, żeby gra Quantic Dream nosiła tą samą nazwę. Rejestracja domeny jest jednak kolejnym potwierdzeniem, że nowa konsola będzie nazywała się PlayStation 4, a nie PlayStation Orbis, a Singularity może być co najwyżej podtytułem.

Na początku ubiegłego roku Quantic Dream pokazało demo technologiczne Kara, które robiło wrażenie szczegółowością wykonania, a działało na zwykłym PlayStation 3. Gra twórców Heavy Rain na PlayStation 4 może wyglądać tylko lepiej, więc pozostaje czekać z wypiekami na twarzy.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.