Samsung prezentuje nową linię monitorów na 2013 rok

Samsung zaprezentował dwa nowe modele z linii monitorów klasy wyższej - zarówno dla profesjonalistów, jak i wymagających użytkowników indywidualnych.

Seria 7 Touch (SC770): monitor dotykowy

SC770 Serii 7 to pierwszy wielodotykowy monitor firmy Samsung zoptymalizowany pod kątem Windows 8. Monitor obsługuje nawet 10 punktów jednoczesnego dotyku i pozwala użytkownikom przeciągać, obracać lub wybierać obiekty na ekranie używając do tego dotyku.

Elastyczna, ergonomiczna podstawa monitora SC770 dopasowuje się do preferencji użytkownika i pozwala nachylić ekran pod kątem 60 stopni w celu komfortowej obsługi panelu dotykowego. Ponadto urządzenie oferuje cienką ramkę wokół ekranu oraz szeroki kąt widzenia.

Seria 7 (SC750): ergonomiczna konstrukcja

Monitor SC750 Serii 7 cechuje smukła, ergonomiczna konstrukcja z możliwością obrotu o 90 stopni. Urządzenie jest zoptymalizowane pod kątem surfowania po sieci i przeglądania dokumentów w układzie poziomym lub pionowym. Współczynnik kontrastu monitora wynosi 5000:1, pięciokrotnie więcej, niż w standardowych monitorach.

Monitory SC750 Serii 7 Touch oraz SC770 Serii 7 będą dostępne na całym świecie w pierwszym kwartale 2013 roku.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.