Ten cosplay Lary Croft jest tak dobry, że Angelina Jolie będzie zazdrosna

Tomasz Pluszczyk - fotograf, który sam przyznaje się do bycia geekiem wykonał ostatnio świetną sesję inspirowaną najnowszą odsłoną serii Tomb Raider. Gdy ją zobaczyliśmy, opadły nam szczęki. Wam też opadną.

Co ciekawe, nie było to pierwsze podejście do tematu Tomb Raidera:

Minęło trochę czasu i stwierdziłem, że pierwszą sesję z Larą skopałem pod wieloma względami. Pojawiła się wizja, żeby zrobić Tomb Raidera raz jeszcze, ale dopiero kiedy podniosę poziom umiejętności. W sumie trwało to kilkanaście miesięcy. — Pisze na swoim blogu Pluszczyk.

Jak powiedział, tak zrobił. Ponownie skontaktował się z modelką Klaudią Danach, która w rolę seksownej pani archeolog wcieliła się przy okazji poprzedniej sesji Pluszczyka. Tak przy okazji, Klaudia na portalu maxmodels.pl przedstawia się jako ”

ladycroft7777

” – co w oczach wszystkich redakcyjnych gier komputerowych uprawnia ją do występowania jako Lara. To chyba na tyle ciekawostek. Chcielibyśmy zaprosić Was jeszcze do odwiedzenia bloga autora tych fenomenalnych zdjęć, który znajduje się pod tym adresem:

A teraz, obejrzyjmy efekty opisywanej sesji: http://tomaszpluszczyk.pl Pełen opis, razem ze zrzutami zdjęć podczas edycji znajduje się tutaj: http://tomaszpluszczyk.pl/lara-croft-tomb-raider-series/

0
Źródło: Tomasz Pluszczyk
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.