Torchlight 2 sprzedaje się świetnie!

Torchlight 2 to jeden z przykładów gier pochodzących z niewielkich studiów deweloperskich, które robią karierę na miarę produkcji za dziesiątki milionów dolarów. Runic Games poinformowało, że ich najnowszy hack'n'slash sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy.

Torchlight 2 zostało wydane we wrześniu tego roku i było głównie dystrybuowane przez cyfrowe kanały takie jak Steam. W Polsce grę wydała Cenega Poland, a jej cena oscyluje w granicach 70 złotych.

Autorami gry są doskonale znani ludzie z branży – to oni tworzyli w Blizzard North Diablo 2. Studio Runic Games zostało założone w 2008 roku przez Travisa Baldree’a, Max’a Schaefera, Ericha Schaefera oraz Petera Hu. Rok później pojawił się pierwsze Torchlight, a w 2012 roku – druga cześć serii. Teraz trwają prace nad MMORPG osadzonym w tym świecie.

Aktualnie na Steamie trwa przecena gier z serii Torchlight, dzięki czemu pierwszą część można kupić za 3,74 euro (ok. 15 zł), natomiast Torchlight II można kupić za 9,49 euro (ok. 39 zł), więc oferta polskich sklepów i Muve Digital jest niezbyt atrakcyjna.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.