Toshiba Satellite U920t: ultrabook, który jest i tabletem, i laptopem

Innowacyjny ultrabook Satellite U920t, łączący wydajność notebooka z poręcznością i szybkim czasem uruchomienia tabletu, można już kupić w Polsce.

Nowa propozycja Toshiby na pierwszy rzut oka wygląda jak tablet z 12,5-calowym wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, pokrytym dodatkową warstwą Gorilla Glass. Po rozsunięciu ekranu mamy jednak do dyspozycji pełną klawiaturę QWERTY. Ponadto urządzenie wyposażono w jeden z najnowszych procesorów Intela, 8 GB pamięci RAM, napęd SSD o pojemności do 256 GB, dwa porty USB 3.0, złącze HDMI, odbiornik GPS, dwie kamery (3 MP + 1 MP), a także pełny, 64-bitowy system operacyjny Windows 8.

Satellite U920t mierzy 19,9 mm grubości, zaś waży co najmniej 1,5 kilograma (waga nieznacznie wzrasta w zależności od komponentów).

Ultrabook Satellite U920t jest już dostępny w Polsce w wybranych sklepach i salonach komputerowych. Sugerowane ceny urządzeń zaczynają się od 3999 złotych.

0
Źródło: Toshiba
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.