Assassin’s Creed IV: Black Flag – skrytobójcy z Karaibów nadchodzą

Jeśli plotki, którymi został dziś zalany Internet okażą się prawdą, kolejna część Assassin's Creed w dużej mierze rozegra się na wodzie, co z jednej strony ucieszy fanów bitew morskich z ACIII, a z drugiej ostudzi entuzjazm graczy uwielbiających bieganie po dachach budynków.
Trzy tygodnie temu Ubisoft zapowiedział kolejną część Assassin’s Creed, która miałaby pojawić się na przestrzeni jednego roku. O grze nie było wiadomo nic prócz tego, że będzie posiadała nową epokę historyczną i nowego bohatera. Tymczasem dziś do sieci trafiły pierwsze nieoficjalne materiały, które sugerują, że Assassin’s Creed IV rozegra się na Karaibach w okolicach roku 1715. Redakcja serwisu Kotaku otrzymała zdjęcie plakatu, który ma trafić do sklepów już 4 marca. Na jego odwrocie znalazła się także mapa zachodniej części Karaibów (Kuba, Jamajka, fragment wybrzeża Florydy). Wcześniejsze plotki sugerowały, że nowym bohaterem serii będzie Edward Kenway – dziadek Connora z AC3.

Całkiem możliwe, że już jutro otrzymamy oficjalne informacje w tej sprawie, ponieważ Ubisoft na dziś zaplanował spotkanie poświęcone serii.

0
Źródło: Kotaku
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.