Blizzard szykuje ogromną niespodziankę na PAX East!

Wygląda na to, że studio poważnie zmienia swój wizerunek. Nie dość, że z niespodzianką nie czekają do swojej własnej imprezy - Blizzcon, to zapowiadana niespodzianka ma być czymś kompletnie nowym!

Powyższy, tajemniczy komunikat właśnie rozprzestrzenia się po Sieci, gdzie wszyscy zastanawiają się, co takiego może pokazać Blizzard.

Pospekulujmy.

O Diablo 3 na Playstation już wiadomo i nie jest to żadną tajemnicą, którą warto byłoby zajawiać w ten sposób.

O dodatek do Diablo też raczej nie chodzi – inaczej Blizzard nie pisałby, że nie chodzi im o żaden dodatek, czy tajemniczy projekt MMO, który jak znam Blizzarda, najwcześniej zobaczymy za rok, dwa lata.

Gdybym miał zgadywać, napisałbym:

Blizzard All-Stars

, czyli odpowiedź na League of Legends i Dotę 2. Do tego projektu został przeniesiony Jay Wilson, po tym jak w Diablo 3 nie miał już co „poprawiać”. Tylko, że to nie jest jakaś straszna niespodzianka. Każdy kto interesuje się poczynaniami Zamieci wie, że studio pracuje nad swoją MOBĄ od dość dawna, więc siłą rzeczy kiedyś musi ją zaprezentować…

Może nie chodzi tu wcale o grę? Jak myślicie?

0
Źródło: VGRevolution
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.