Brutal Legend w końcu także na PC

Lepiej późno niż wcale. Pecetowcy zakochani w heavy metalu, slasherach, studiu Double Fine i humoru rodem z filmu "Tenaciuous D" z pewnością się ucieszą.

26 lutego br. Brutal Legend będzie dostępny na platformie Steam w cenie 19,99$ (około 62 zł), ale już teraz można składać zamówienia przedpremierowe ze zniżką 25%. Pre-order skutkuje też natychmiastowym otrzymaniem klucza do multiplayerowej werji beta (a jeśli ktoś gra w Team Fortress dostanie także fryzurę głównego bohatera i jego gitarę). Oprócz tego można kupić zestaw z soundtrack’iem gry w cenie około 72 zł, który zawiera wiele znakomitych kawałków Black Sabbath, KISS, Candlemass.

W grze wcielamy się w rolę Eddiego Riggsa (dubbing- Jack Black), który zajmuje się techniczną oprawą koncertów metalowych. Prywatnie jednak marzy mu się coś o wiele większego. Pewnego dnia w wyniku przypadku, Eddi uwalnia demona ze swojej sprzączki w pasie, przez co oboje przenoszą się do obcego świata. Tam czeka naszego bohatera to co zwykle w slasherach – czyszczenie ziemi z wszelakiego plugastwa. By tego dokonać Eddi będzie musiał stać się prawdziwym bogiem metalu…

0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.