Deus Ex: Human Defiance nowym znakiem towarowym Square Enix

Od premiery Deus Ex: Human Revolution minęło już 1,5 roku. Fani z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek wzmianki o kontynuacji gry, jednak developer uparcie milczał w tym temacie. W dobie Internetu bynajmniej ciężko coś ukryć. Rejestracja nowego znaku handlowego dotyczącego takiej serii budzi od razu wielkie emocje.
fot.http://tmview.europa.eu

fot.http://tmview.europa.eu

Square Enix wciąż nie wydał oficjalnego oświadczenia w sprawie rejestracji powyższego znaku handlowego z dnia 26 lutego br. Możemy jedynie domyślać się czego dotyczy nazwa

Deus Ex: Human Defiance.

Najbardziej optymistyczny wariant zakłada, że mamy do czynienia z nową odsłoną serii, której zapowiedź poznalibyśmy na targach E3. Biorąc pod uwagę jednak nazwę („defiance” również oznacza „bunt”) bardziej realistycznym wariantem jest edycja gry na WiiU, nad którą według wcześniejszych plotek miałby pracować Straight Right (developer wcześniej zajmujący się portem ME3 na WiiU). Musimy też pamiętać o tym, że powstaje film nawiązujący do Human Revolution, którego reżyserem jest Scott Derrickson. Nie można także wykluczać większego DLC do gry. Któraś z tych wersji musi być prawidłowa – pozostaje nam tylko poczekać na wypowiedź Square Enix, która rozwieje wszystkie wątpliwości.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.