Elegancki, szybki Ultrabook z dużym ekranem dotykowym Full HD

Sony powiększa popularną serię Vaio T Ultrabook o model z dotykowym ekranem Full HD o przekątnej 15", zaprojektowany z myślą o pełnym wykorzystaniu możliwości systemu operacyjnego Windows 8. Wyróżniać go ma duża wydajność połączona ze smukłą obudową z magnezu i aluminium.

Nowa seria T 15, wzbogacająca ofertę komputerów klasy Ultrabook, jest wyposażona w nagrywarkę DVD i w podświetlaną klawiaturę z blokiem numerycznym. Imponuje ponadto rozbudowanym zestawem łączy (USB 3.0, HDMI, VGA, Ethernet i SD), systemem szybkiego uruchamiania Rapid Wake, hybrydową pamięcią masową, na którą składa się twardy dysk 500 GB i 24 GB pamięci SSD oraz wydajnym akumulatorem wystarczającym nawet na 6 godzin pracy (jak nas zapewnia Sony). Wyróżnikami nowej serii są także „innowacyjne” (jak to opisuje Sony) technologie audio i obrazowania cyfrowego, będące owocem wieloletniego doświadczenia technologicznego Sony.

Nowa, wyposażona w technologię dotykową seria Vaio T 15 pojawi się w sklepach w Polsce w pierwszej połowie marca 2013. Klienci salonu Sony Store i Sony Centres już teraz mogą zamówić VAIO T 15 w przedsprzedaży. Lista salonów znajduje się tutaj. Cena nie jest znana.

0
Źródło: Sony
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.