Ericsson ulepsza Internet w T-Mobile

Ericsson zapewnia dostępową sieć transmisyjną dla T-Mobila, która ma znacznie zwiększyć przepustowość sieci, jej skalowalność i elastyczność.

W 2011 roku z mobilnego internetu korzystało w Polsce 55 procent konsumentów, co oznacza stały i znaczący wzrost w stosunku do 20 procent, które korzystały z internetu mobilnego w 2009 roku. Wzrost liczby użytkowników internetu mobilnego to wyzwanie dla operatorów, którzy muszą zapewnić znacznie większą przepustowość przy jednoczesnym utrzymaniu wydajności sieci. PTC, operator sieci T-Mobile, przygotowuje się na to we współpracy z Ericssonem.

Ericsson dostarcza dla T-Mobile swoje flagowe produkty: Mini-Link SP Packet, Ericsson SPO 1400 Packet Optical Tranport oraz system zarządzania siecią IP Transport NMS. T-Mobile dzięki temu ma uzyskać prostą i efektywną kosztowo migrację z sieci typu TDM (ang. Time Division Multiplexing) do wydajnej sieci pakietowej opartej na MPLS-TP (ang. Multiprotocol Label Switching Transport Profile). Ericsson zapewnia również wdrożenie, wsparcie oraz usługi związane z zarządzaniem częściami zamiennymi.

0
Źródło: Ericsson
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.