Firefox dla Androida z obsługą trybu prywatnego

Firefox w końcu doczekał się trybu prywatnego z prawdziwego zdarzenia. Od teraz można przeglądać równolegle strony w trybie normalnym, jak i prywatnym. Do tej pory możliwe było korzystanie tylko z jednego z nich.

Aby dostać się do trybu prywatnego wystarczy nacisnąć pasek adresu i wybrać drugą ikonę od lewej. Tam zebrane są wszystkie karty przeglądane w trybie prywatnym, które po zamknięciu nie trafiają do historii przeglądarki.

Przy okazji Mozilla poprawiła ekran startowy, który do tej pory też nie był idealny. Miniatury były małe i ustawiały się automatycznie. Od teraz są większe i można je skonfigurować wg własnego uznania.

Poprawiono również obsługę urządzeń z procesorami ARMv6, czyli tych najsłabszych. Minimalne wymagania przeglądarki to obecnie: procesor 600 MHz, 384 MB pamięci RAM i rozdzielczość QVGA (320×240). Dodano obsługę telefonów Samsung Galaxy Next, Dart, Galaxy Pop, Galaxy Q, HTC Aria oraz Legend.

Opisane wyżej zmiany dostępne są póki co tylko w wersji Beta (Firefox 20). Aplikację można pobrać bezpośrednio z Google Play.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.