Fusion Bolt – 4 rdzeniowy tablet za nieco ponad 300 zł

Gwałtownie rosnąca popularność smartfonów i tabletów spowodowała wysyp zupełnie nowych firm produkujących tego typu sprzętu.

Jednym z takich producentów jest niezbyt znana filipińska firma Cherry Mobile. Jej najnowszym produktem jest tablet, o parametrach zbliżonych do do Nexusa 7, który kosztuje połowę jego ceny. Fusion Bolt podobnie jak tablet Google ma 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli.

fot. unbox.ph

fot. unbox.ph

Tablet został wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Actions Semiconductor ATM7029 (Cortex-A9) i 1 GB pamięci RAM. Ma też wbudowane 8 GB pamięci flash i slot kart microSD, gdzie możemy umieścić kartę 32 GB. Kamera tylna ma 2 Mp i przednia do wideorozmów – 0,3 Mp.

fot. unbox.ph

fot. unbox.ph

Tablet waży 320 g, czyli jest nieco lżejszy od Nexusa 7. Ma jednak nieco mniej pojemną baterię – 4000 mAh, podczas gdy tablet Google ma 325 mAh więcej. Fusion Bolt ma działać pod kontrolą Androida 4.1 (Jelly Bean). Premiera ma się odbyć w marcu i prawdopodobnie dopiero wtedy dowiemy się, czy trafi do Europy. Cena – 4000 peso, czyli ok. 310 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.