Ile pudełek z grami zmieścisz w spodniach?

Ameryka - kraj wielu możliwości i wielu rekordów Guinessa, które momentami wprawiają w osłupienie swoim idiotyzmem. Być może bohater tej historii właśnie pobił jeden z nich.

34-letni William Gooden, mieszkający w St. Louis udał się na zakupy do marketu K-Mart i chyba źle pojął współczesny trend free-to-play w branży gier. Gdy przechodził przez bramki sklepowe, które zaalarmowały natychmiast ochronę nie miał zbyt dużego wyboru. Opuścił spodnie, z których wysypało się…

19 pudełek z grami

. Wartość niedoszłej kradzieży wyniosła 500$, co oznacza, że pojedynczy tytuł mógł kosztować około 26$, a zatem zdecydowanie nasz naiwny (a może raczej-odważny?) złodziej nie celował w najnowsze tytuły na Xboxa i PS3. Według amerykańskiego prawa kradzież na taką kwotę może skończyć się wyrokiem do 5 lat pozbawienia wolności.

Swoją drogą chciałabym zobaczyć jak udało mu się zapakować tyle plastikowych pudełek w spodniach? Do dżinsów wiele się nie zmieści…A może wykorzystał spodnie w stylu MC Hammera? 😉

0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.