Indieroyale: kolejna porcja gier za bezcen!

Na indieroyale.com pojawiła się kolejna paczka gier niezależnych, którą przez następne siedem dni gracze mogą nabyć niemal za bezcen.

Aktualnie wszystkie pięć gier można dostać, wpłacając minimum 4,01€. Cena minimalna gier w pakiecie oferowanym przez IndieRoyale rośnie z czasem trwania promocji, także nie radzimy Wam czekać do ostatniej chwili. A oto gry, które można kupić za bezcen w tym tygodniu: http://www.indieroyale.com/?evolved

Unmechanical

Announcement Trailer – Indie Royale Dwuwymiarowa gra logiczna z naprawdę świetną oprawą wizualną. Jeden z naszych faworytów.

The Path

Launch Trailer – Indie Royale Niezależny, krótki horror, który można scharakteryzować jako czerwony kapturek w czasach współczesnych

Krater

Release Trailer – Indie Royale Postapokaliptyczne połączenie borderlands 2, diablo i fallouta. Świetna gra.

Sugar Cube: Bittersweet Factory

Sugar Cube: Bittersweet Factory – Indie Royale Nagrodzona w 2010 roku platformówka, która opowiada historię uroczej kostki cukru.

OIO

OIO Launch Trailer – Indie Royale Cóż za zaskoczenie! Kolejna platformówka, która jest nader przyjemna w odbiorze. Głównie przez piękną oprawę graficzną.

0
Źródło: Indieroyale
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.