InnoTab 2 Baby – tablet dla dzieci od … 12 miesiąca życia

W dobie cyfryzacji i popularyzacji technologii nikogo nie dziwią już tablety i komputery dla najmłodszych. Jednak zazwyczaj przeznaczone są one dla dzieci powyżej 3 lat. VTech zaprezentował urządzenie dla dość kontrowersyjnego przedziału: od 1 do 9 roku życia.

Przedział wiekowy, który proponuje VTech jest bardzo szeroki i niekoniecznie powinniśmy się nim sugerować. O ile najmłodszym dzieciom może się przydać jako urządzenie do rysowania, słuchania muzyki czy oglądania bajek, tak kilkulatki mogą być zawiedzione brakiem większych możliwości tabletu i jego kolorowym, infantylnym wyglądem.

InnoTab 2 Baby ma 5 calowy ekran, 1,3-megapikselowy, obrotowy aparat fotograficzny; mikrofon i miękką obudowę chroniącą urządzenie przed upadkiem. W środku znajdziemy 17 wbudowanych aplikacji m.in. odtwarzacz wideo i mp3, przeglądarkę zdjęć, czytnik e-booków, kalendarz, kalkulator, program do rysowania i kilka gier edukacyjnych. Sugerowana cena urządzenia to 89$.

Powiązane treści:

Tablet dla dzieci – jaki wybrać?

0
Źródło: Gizmag
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.