Kingdom Hearts HD 1.5 ReMix jesienią pojawi się wyłącznie na PS3

Wydana w 2002r. gra RPG, w której przeplatają się światy Final Fantasy i Disney'a z miejsca stała się hitem konsoli PS2. Jesienią tego roku wszyscy gracze, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tą interesującą serią będą mogli nacieszyć oczy odświeżonym wydaniem zawierającym trzy części gry.
Przedstawiciel Square-Enix podzielił się na blogu PlayStation świetną informacją. Jesienią będziemy mogli ponownie wcielić się w 14-letniego Sorę, który raz jeszcze stanie w ogniu bitwy z bezlitosnymi istotami. Pakiet Kingdom Hearts 1.5 HD Remix będzie zawierał nie tylko pierwszą i drugą część gry (Re:Chain of Memories), ale także dodatek, który do tej pory dostępny był tylko w Japonii. Kingdom Hearts Final Mix będzie zawierał nowe rodzaje broni, umiejętności, nowych przeciwników i scenki przerywnikowe. Na płycie znajdziemy także Kingdom Hearts 358/2 Days – film animowany stanowiący łącznik pomiędzy Re:Chain of Memories, a KH2. Wszystko ma zostać podrasowane pod rozdzielczość HD. Odświeżeniu ulegnie też ściezka audio. Już niedługo będziemy mogli zweryfikować te informacje przy okazji wypuszczenia zwiastuna gry.
0
Źródło: PlayStation Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.