Kolekcja gier wideo w cenie … ferrari lub niezłego mieszkania!

Pewien użytkownik eBay'a zdecydował się sprzedać swoją kolekcję gier, którą powiększał przez 30 lat. Wycenił ją na sumę 500 tys.$
To prawdziwa historia gier wideo – ponad 6580 gier, 330 konsol, 220 kontrolerów i 185 gadżetów. Same liczby nie oszałamiają tak bardzo jak zdjęcia, które sprzedający wstawił do aukcji. Jak sam przyznaje – obfotografowanie całej kolekcji i ułożenie jej w określonym porządku zajęło mu aż 2 miesiące! (Wszystkie fotografie – a jest ich około 1000 znajdziecie pod TYM linkiem). Wśród tytułów znajduje się wiele pełnych kolekcji m.in. cała seria Super Mario, Final Fantasy, Metal Gear czy Castlevanii. Ja mogę tylko patrzeć z podziwem i zazdrościć wytrwałości w pasji, ale jeśli ktoś z Was jest zainteresowany kupnem – aukcja jest dostępna pod TYM linkiem i trwać będzie jeszcze 8 dni;)

Sprzedający chce się jej pozbyć ponieważ twierdzi, że nawet gdyby chciał zagrać w tylko połowę z nich, to nie starczyłoby mu trzech żyć.

0
Źródło: Ebay
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.