Lumia 520 i 720 na zdjęciach

Kilka tygodni temu w Internecie pojawiły się informacje, jakoby Nokia pracowała nad dwoma nowymi smartfonami Lumia. Dziś Twitterowicz o ksywce "evleaks", znany już z publikowania wiarygodnych przecieków, umieścił pierwsze zdjęcia tych smartfonów.

Nokia Lumia 520 ma być smartfonem z, tak zwanej, średniej półki cenowej. Ma być wyposażony w czterocalowy ekran, gigahercowy procesor, 512 MB pamięci RAM, 8 GB pamięci masowej i pięciomegapikselowy aparat. Całością ma zarządzać system Windows Phone 8.

Drugi smartfon to Nokia Lumia 720, z nieco wyższej półki. Urządzenie ma mieć 4,3-calowy wyświetlacz ClearBlack, dwurdzeniowy, gigahercowy procesor, 512 MB pamięci RAM, 8 GB pamięci na dane, 6-megapikselowy aparat oraz dwumegapikselową kamerę do wideorozmów.

Nokia zapewne zaprezentuje oba smartfony oficjalnie na targach Mobile World Congress w Barcelonie, które zaczynają się w poniedziałek,

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.