Microsoft porównuje wyszukiwarki do… kochanek

Twórcy Binga znowu próbują nas przekonać do porzucenia wyszukiwarki Google. Tym razem wykorzystują do tego atmosferę walentynkową.
Co jest najważniejsze u naszego partnera?

Co jest najważniejsze u naszego partnera?

Według badania przeprowadzonego przez firmę Microsoft na 1017 osobach, w wieku od 18 do 34 lat, najistotniejszą cechą idealnego partnera jest jego uczciwość. Aż 85 procent wskazało, że w związku najważniejsze jest zaufanie, znacznie ważniejsze niż umiejętności „łóżkowe”, poczucie humoru czy majętność.

Oczywiście wyniki badań zostały wykorzystane, by porównać Google’a do złej kochanki. Microsoft sugeruje, by z nią „zerwać”, z uwagi na sponsorowane wyniki w wyszukiwarce, pozycjonujące wyżej produkty reklamodawców, oraz również z uwagi na to, że dzięki integracji z Facebookiem, „kochanka” Bing lubi twoich przyjaciół.

Niestety, w naszym kraju randka z Bingiem nie jest możliwa. Wyszukiwarka ta wciąż nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Oferuje tylko polski interfejs, ale w trybie „międzynarodowym”, niedopasowanym do polskiego rynku i okrojonym z większości funkcji.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.