Oto Galaxy Note 8.0, najnowszy tablet Samsunga!

Samsung jak dotąd nie pokazał na targach w Barcelonie następcy Galaxy S III, ale za to możemy przyjrzeć się z bliska jego najnowszemu tabletowi.
Samsung Galaxy Note 8.0

Samsung Galaxy Note 8.0

8-calowy tablet wyposażony jest w ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. W sprzedaży pojawi się w drugim kwartale bieżącego roku. Do urządzenia dołączony będzie rysik S Pen, dokładnie ten sam, co w przypadku innych urządzeń z serii Galaxy Note, wykorzystujący technologie firmy Wacom.

Tablet można też wykorzystać jako pilot do sprzętu RTV dzięki oprogramowaniu Smart Remote. Pojawi się też nowa aplikacja eReader do e-booków.

Urządzenie wyposażone jest w czterordzeniowy, 1,6-gigahercowy procesor, 2 GB pamięci RAM, 16 lub 32 GB pamięci na dane (w zależności od modelu) z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD, pięciomegapikselowy aparat i 1,3-megapikselową kamerę do wideorozmów.

Tablet będzie obsługiwał zarówno sieć WiFi, jak i HSPA+. Cena i data premiery nie są znane.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.