Nie mogłeś korzystać z tabletu na drzewie? Niedługo się to zmieni!

Nie pierwszy i nie ostatni raz technika inspiruje się naturą. Tym razem para artystów/inżynierów wzięła na tapetę małpy, a konkretniej ich ogony i pomyślała "hej, fajny byłby z tego stojak".
Przykład z drzewem jest dość abstrakcyjny, ale idea Monkey Kit’u jest jasna – używaj go tam gdzie chcesz: w łóżku, na siłowni, w salonie, samochodzie, na oparciu fotela etc. Stojak jest na tyle giętki, że dostosuje się do każdego kształtu, a uniwersalna przystawka będzie pasowała do każdego rodzaju tabletu bez pozostawiania na nim jakichkolwiek śladów. Monkey Kit mierzy około 90 cm i waży poniżej 500 gram, przez co można go bez problemu zapakować do torebki czy plecaka.

Twórcy na Kickstarterze potrzebowali 20 tys$, by uruchomić produkcję. W ciągu 30 dni udało im się zebrać aż 103 tys.$, więc jak widać zapotrzebowanie na powyższy gadżet jest spore. Monkey Kit wejdzie do sprzedaży najprawdopodobniej w kwietniu. Jego sugerowana cena to 99$.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.