Noś się jak Isaac Clarke – zacznij od … zegarka

Gdy podniesiesz rękaw koszuli, być może dziewczyny nie padną z zachwytu, ale za to grające towarzystwo umrze z zazdrości. Limitowana edycja pierwszego w historii zegarka z serii Dead Space to nie lada gratka dla fana przygód kosmicznego inżyniera.
W ofercie sklepu Gear EA.com pojawiła się dość ekskluzywna pozycja, przeznaczona dla największych (a raczej dla najzamożniejszych) fanów serii Dead Space. Za kwotę 265$, czyli w przeliczeniu około 800 zł możecie nabyć dokładnie taki zegarek, jaki w grze nosił główny bohater, Isaac Clarke. Gadżet prezentuje się nieźle, ale czy jego cena jest odpowiednia do jego parametrów pozostawiam już Wam samym – pod tym linkiem znajdziecie pełny opis właściwości technicznych oraz możliwość zakupu. Pamiętajcie jednak, że oferta jest limitowana – takich zegarków wyprodukowano jedynie 500 sztuk. Za jego produkcję odpowiedzialna jest firma Meister Watches.
0
Źródło: EA Gear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.