Pokonaj swój strach – Aliens: Colonial Marines od dziś w sklepach

Stawiając graczy naprzeciw Ksenomorfom, najgroźniejszym maszynom do zabijania w całym wszechświecie, gra Aliens: Colonial Marines jest oficjalną kontynuacją jednej z najlepiej rozpoznawalnych filmowych sag science-fiction.

Już dzisiaj na sklepowych półkach znajdziecie grę Aliens: Colonial Marines, która pozwala wcielić się w żołnierzy specjalnej jednostki, których zadaniem będzie wyeliminowanie zagrożenia, jakie niosą ze sobą Obcy. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza znajdziemy w niej również czteroosobowy tryb kooperacji i kilka trybów multiplayer (Eksterminacja, Ewakuacja, Przetrwanie, Walka Drużynowa). Gra dostępna jest na platformach: PC, Xbox 360 i PS3.

Niestety pierwsze opinie recenzentów nie są dobre. Krytykuje się przede wszystkim przestarzały gameplay, brzydką grafikę z rozmytymi teksturami oraz zatrważająco niski poziom AI wroga. Wygląda na to, że jedynym walorem tej gry jest tryb kooperacji i muzyka. Ale być może fani tego uniwersum będą mieli całkiem odmienne zdanie.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.