Samsung Galaxy S IV: metalowa obudowa, 5-calowy AMOLED z Full HD i 13 Megapikseli?

W Sieci pojawiła się koncepcja smartfona Galaxy S IV. Większych szans, by tak wyglądał gotowy produkt nie ma, ale i tak miło popatrzeć.

Co prawda Samsung Galaxy S IV na pewno nie zadebiutuje na targach Mobile World Congress, które odbędą się pod koniec lutego w Barcelonie, ale w Sieci już zaczynają się pojawiać coraz to zuchwalsze koncepcje urządzenia. Powyższy render zakłada metalową obudowę, w której zmieszczono 5-calowy ekran Super AMOLED+ o rozdzielczości 1080p, czterordzeniowy procesor Exynos z taktowaniem 2 GHz, 2 GB pamięci RAM, 13-megapikselowy aparat, baterię o pojemności 3100 mAh, maksymalnie 64 GB wbudowanej pamięci flash oraz gniazdo kart SD.

Większych szans, by Samsung zainteresował się tym designem nie ma, bowiem wygląd był inspirowany raczej telefonami HTC, a nie dotychczasowymi smartfonami koreańskiej firmy.

0
Źródło: Phone Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.