Star Trek: The Game czyli Kirk i Spock w parze

Jeśli ograliście już Dead Space 3 i czekacie teraz z niecierpliwością na Mass Effect 4, jeszcze w tym roku będziecie mieć okazję do zagłębienia się w kolejną ze space oper.

W tym roku, w maju na ekrany kin wchodzi Star Trek: Into the Darkness (w Polsce 21 czerwca). Gra natomiast pojawi się w sklepach na miesiąc przed premierą filmu – 26 kwietnia na PC, PS3 i Xbox 360. Fabularnie będzie wypełniać lukę między filmem z 2009r., a nadchodzącą kontynuacją. Gracze będą mogli wcielić się w Kirka i Spocka, by zażegnać niebezpieczeństwo grożące galaktyce. Informacji jest znikoma ilość, ale oglądając zwiastuny widać wyraźnie, że zabawa nastawiona będzie na tryb kooperacji i ostrą wymianę ognia.
Za grę odpowiada studio Digital Extremes, które ma w swoim dorobku wiele dobrych strzelanek, m.in. Unreal Tournament, Homefront, The Darkness 2.
0
Źródło: N4G.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.