Tajemnicze Drzwi w Google Street View

Najnowsza ciekawostka od Google ma w sobie nutkę magii. Można poczuć się prawie jak w "Opowieściach z Narnii"- tylko, że zamiast do fantastycznego świata przenosimy się w niezwykłe miejsca ziemskiego globu.
Po wejściu na TĘ STRONĘ naszym oczom ukazują się drewniane drzwi z mosiężną, zdobioną kołatką. Gdy w nie klikniemy przenosimy się w losowe miejsce z Google Street View – a to widzimy wnętrze muzeum Arktyki w Cambridge, a to tajemniczy, zamglony las, a to dach pociągu pędzącego gdzieś w górach. Duża ilość zdjęć nie jest podpisana, ale to w niczym nie przeszkadza. Delikatna muzyka w tle i „magiczne” efekty dźwiękowe podczas zmiany miejsca sprawiają, że ma się wrażenie korzystania z czegoś w rodzaju teleportu, który zabiera nas za każdym razem w nieznane, często bardzo piękne lokacje. Secret Door to miła ciekawostka, która pozwala podczas 5 minutowej przerwy w pracy zwiedzić ładny kawał świata:).
0
Źródło: GoogleMapsMania
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.