Teaser fanowskiego serialu The Last of Us: „What remains”

Do premiery The Last of Us mamy jeszcze parę miesięcy. Wielu graczy czeka na tą grę z utęsknieniem. Niektórzy tak mocno nie mogą się doczekać, że zaczynają kręcić własny serial inspirowany tym tytułem. I choć na razie widzimy dopiero zajawkę, to trzeba przyznać, że robi ona pozytywne wrażenie.

Niech nie zwiodą Was powyższe zdjęcia – to nie Joel i Ellie;) Twórcy serialu, niezależne studio Manifest Film, przedstawią w nim historię zupełnie innych bohaterów. Widoczny na filmie i zdjęciach pan z brodą to David – ocalały, żyjący w przyczepie kempingowej uparty mężczyzna, który od bardzo dawna nie miał już kontaktu z niezarażonymi ludźmi. Dziewczyna natomiast to Alex, która szuka swojego zaginionego brata. ‚What Remains’ będzie internetowym serialem, który według intencji twórców ma przyczynić się do lepszej sprzedaży gry Naughty Dog i dostrzeżenia jej wielkiego potencjału. Niestety brak jeszcze informacji na temat premierowego odcinka, ale zainteresowani mogą śledzić postępu pod TYM linkiem.

Poniżej natomiast można obejrzeć teser zapowiadający serial – trzeba przyznać, że ludzie-grzyby wyglądają całkiem przekonująco.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.