Tęskniliście za Destruction Derby?

Tutaj wstawimy standardowy wstęp o tym, że gracze tęsknią za klasycznymi produkcjami, czego świetnym przykładem jest światek gier fundowanych za pomocą Kickstartera - co druga opisywana jest jako "klasyczny remake powrotu do przeszłości pełen nostalgii" i tak dalej. A poniżej będzie trochę o grze, w której można (i trzeba) rozwalać samochody przeciwników swoim samochodem.

Najnowszy projekt studia BugBear (to ci, którzy zrobili serię FlatOut) zajawiany jest na razie w stylu „tajemnicy projekt” – co oznacza, że portale takie jak my muszą lać wodę, nie przyznając się, że oprócz poniższego filmiku, o grze nie wiadomo tak naprawdę nic. Nie znamy nawet tytułu – BugBear używa tutaj tajemniczej nazwy Następna Gra Samochodowa, czyli „Next Car Game”.

Gra zapowiedziana została na komputery PC i „być może także na inne platformy”, czyli prawdopodobnie na najnowszą generację konsol – Playstation 4 i X-Boxa 720. A teraz, obejrzyjcie wideo:

0
Źródło: Escapist Magazine
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.