Tomb Raider: Oko Księżyca – darmowa gra na Facebooku z nagrodami

Marketingowa machina się rozkręca. Tylko do końca lutego możecie sprawdzić się w grze przygodowej, w której wcielicie się w przyjaciela Lary Croft. Na najlepszych detektywów czekają interesujące nagrody!

Każdy, kto lubi rozwiązywać zagadki kryminalne (niekoniecznie będący fanem serii Tomb Raider) i posiada konto na Facebooku może wziąć udział w zabawie przygotowanej przez polskiego wydawcę. Oko Księżyca to mini-gra detektywistyczna, w której wcielamy się w rolę przyjaciela Lary Croft. Przeszukując lokacje, wysyłając próbki do badań i wykorzystując szare komórki możemy nie tylko spędzić miło czas, ale także powalczyć o nagrody, wśród których znajdują się m.in. laptop XNOTE W110ER, robot mrówka od Discovery Science, zaproszenie od Land Rovera na ogólnopolską premierę nowego Range Rovera Sport,monitor EIZO FS-2333 i wiele, wiele innych.

W Tomb Raider: Oko Księżyca możecie zagrać pod TYM linkiem. TUTAJ natomiast znajdziecie regulamin konkursu.

Przypominamy także, że premiera najnowszej części przygód Lary Croft będzie miała miejsce 5 marca na wszystkich platformach: PC, Xbox 360 i PS3.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.