Walka na Czerwonej Planecie – nowy trailer Mars: War Logs

Sto lat temu na Marsie miała miejsce poważna katastrofa, która pogrążyła kolonię ludzką w kompletnym chaosie. Władza została podzielona między dwoma korporacjami, które ciągle toczą wojnę o najważniejszy surowiec - wodę.Akcja gry rozpoczyna się w momencie, gdy więzień jednej z frakcji spotyka na swojej drodze Roy'a - cynicznego renegata, który decyduje się przechować pewien dziennik, wplątując się przy okazji w intrygę, która zaważy o losach całej kolonii.
Mars: War Logs, mat.promocyjne

Mars: War Logs, mat.promocyjne
Tak przedstawia się pokrótce fabuła nowej gry Spiders Studio, którą zobaczymy wiosną na PC, PS3 i Xboxie 360 w dystrybucji cyfrowej. Twórcy zapowiadają, że w grze duży nacisk położony zostaje na kwestie wyborów moralnych oraz samą walkę. Poniższy trailer prezentuje ten ostatni element gameplayu. Nasz bohater będzie mógł rozwijać trzy drzewka umiejętności: walki w zwarciu, walki na dystans i mocy technokratów. Gra wykorzystuje autorski silnik Silk Engine i trzeba przyznać, że nie wygląda on najgorzej, aczkolwiek moim zdaniem animacje walki wypadają akurat nieco słabo. Pamiętajmy jednak, że dobra fabuła w grze zawsze zrekompensuje niedoskonałości techniczne – miejmy nadzieję, że Mars: War Logs pod tym względem nie zawiedzie.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.