Znamy datę premiery Remember Me. I mamy zwiastun

Nilin, główna bohterka Remember Me to była łowczyni wspomnień, która potrafi wykraść i zmodyfikować zawarte w umyśle ofiary przeżycia. Gdy zostaje złapana przez władzę, jej pamieć ulega skasowaniu, a naszym zadaniem będzie odzyskanie jej tożsamości.

Dobrze zapamiętajcie datę 7 czerwca – to właśnie wtedy do Europy zawita Remember Me. W Polsce zostanie ona wydana w podwójnej wersji językowej (napisy) na PC, PS3 i Xboxie 360 dzięki grupie Cenega.

Czy warto za nią czekać? Moim zdaniem tak, chociaż z pozoru nie jest to tytuł, który mógłby się czymś wyróżniać. Skradanka, cyberpunk, utrata wspomnień głównego bohatera – to wszystko już było wałkowane wielokrotnie w grach. Wciąż nie wiadomo jak dokładnie przebiegać będzie gameplay – czy otrzymamy możliwość przechodzenia misji według własnego uznania, czy jednak będzie to standardowa liniówka. Wcześniej prezentowano jedynie mechanikę walki i łatwo modyfikowalny system combosów, który pozwoli rozwinąć nasze umiejętności taktyczne.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.