Znamy pełną specyfikację Samsunga Galaxy S IV, są niespodzianki!

Niezawodny serwis SamMobile, powołując się na swoje zaufane źródła, opublikował pełną specyfikację techniczną nowego Samsunga Galaxy S IV.

Według najświeższych informacji, Samsung zamiast swojego procesora Exynos, zdecydował się na układ dostarczany przez Qualcomma – Snapdragon 600 z taktowaniem 1,9 GHz (o 0,2 GHz wyżej taktowany, niż w HTC One). Kolejną sporą niespodzianką jest wyświetlacz w innej technologii, niż AMOLED. Do czynienia będziemy mieć 4,99-calowy ekran SoLux o rozdzielczości Full HD. To najprawdopodobniej najnowsza odmiana ekranu Super LCD firmy Samsung.

Urządzenie ma być wyposażone ponadto w 2 GB pamięci RAM, 16, 32 lub 64 GB wbudowanej pamięci flash oraz 13-megapikselowy aparat cyfrowy. Wszystko to zamknięte w plastikowej obudowie z aluminiowymi bokami. Obudowa ma mierzyć 7,7 mm grubości, zaś ważyć 138 gramów. Bateria ma być wyjmowalna, a smartfon pojawi się na rynku w kolorach białym i czarnym.

0
Źródło: SamMobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.