Zoe: niepokojąca funkcja HTC One

Gdy widzieliśmy wideo demonstracyjne najnowszych wersji Photoshopa automatycznie uzupełniających wycięty obraz – byliśmy pod wrażeniem.

Potem pojawił się CS6, który umożliwia jeszcez łatwiejsze manipulowanie obiektami. Ale rozumiemy – potężne komputery, potężny program, da się.

Potem BlackBerry zaprezentował model Z10, który umożliwia „podmianę” twarzy na zdjęciu. Na lepsze ujęcie, kiedy mamy otwarte oczy, szerszy uśmiech. Ten proces można przeprowadzić dla każdej osoby na zdjęciu. Dziś możecie zobaczyć jak działa Zoe, funkcja HTC One.

W skrócie – kupując One nie zrobisz zdjęcia, na którym będziesz wyglądał źle. Brak uśmiechu? Nie ma problemu, wystarczy kliknąć. Jest też opcja „face contour”, która w razie potrzeby może w krótkiej chwili wyszczuplić każdą twarz. Wszystkie opisane możliwości HTC Zoe zobaczycie na poniższym filmie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.