American McGee’s Alice po raz trzeci?

Takie pytanie kieruje do fanów twórca gry. Zanim zdecyduje się bowiem na kontynuację serii musi wykupić prawa licencyjne od EA - wydawcy gry.

American McGee

poważnie zastanawia się nad trzecią częścią serii gier akcji opowiadających alternatywną historię Alicji z Krainy Czarów. Druga odsłona gry co prawda nie spotkała się z tak entuzjastycznym przyjęciem co pierwsza, ale może do trzech razy sztuka?

Twórca na swoim facebookowym profilu pyta fanów, czy gdyby udało mu się wykupić prawa od EA, to czy gracze byliby zainteresowani na tyle trzecią odsłoną Alicji, że wsparliby projekt na Kickstarterze. Prosi też o zrobienie medialnego szumu, by EA poważnie potraktowało jego starania.

McGee pracuje aktualnie we własnym studiu Spicy Horse, które w ostatnim czasie wydało RPGa F2P inspirowanego japońskimi motywami i Czerwonym Kapturkiem – Akaneiro: Demon Hunter.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.