Call of Juarez: Gunslinger – pierwszy zwiastun gry

A to wszystko dzięki zachrypniętemu, interesującemu głosowi narratora, który będzie także główną postacią w grze.
W Call of Juarez: Gunslinger wcielimy się w rolę łowcy nagród, Silasa Greavesa, który na życie zarabia ścigając największych bandytów Dzikiego Zachodu. W grze pojawią się tak sławne postacie jak Billy the Kid, czy Jesse James. Czeka nas sporo widowiskowych pojedynków, w których będziemy musieli efektownie posługiwać się bronią. Podobnie jak w Więzach Krwi, tak i tutaj nie zabraknie rozwoju danych umiejętności (np. zwiększających bullet time). Strzelanie ma być dynamiczne, stylowe i ciągle nagradzane punktami. Gra wracając do korzeni, ma okazję odbudować markę, po nieudanej ostatniej odsłonie Call of Juarez: The Cartel.
Bardziej szczegółowych informacji dowiemy się prawdopodobnie 14 marca, kiedy to zobaczymy rozszerzoną wersję poniższego trailera. Jak na razie możemy tylko nacieszyć oczy klimatycznymi lokacjami, żywcem wziętymi z westernów. Gra powinna ukazać się jeszcze w tym roku na PC, PS3 i Xboxach 360.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.