Destiny połączy fanów fantasy i science fiction

Gra, która ma wystarczyć graczom na całe dziesięciolecia musi być na tyle rozbudowana i różnorodna, by wciąż chciało się do niej powracać. Bungie podczas GDC 2013 zaprezentowało materiał wideo ukazujący szkice koncepcyjne postaci, na jakie natrafimy w ich nowej grze.

Jest co oglądać! Najbardziej zachwycają widoki lokacji, które umiejętnie łączą w sobie różne style architektoniczne. Mamy miasta i zamki stylizowane na średniowieczne fantasy, mamy postapokaliptyczne krajobrazy, a na dodatek statki kosmiczne i pełną futurystykę! Destiny może trafić w gusta wielu graczy i rzeczywiście sprawić, że będziemy chcieli grać w nią przez kolejne lata. Według wcześniejszych zapowiedzi Destiny powinno ukazać się na konsolach obecnej generacji i PC już w październiku. Dzięki konferencji PlayStation Meeting wiemy także, że gra Bungie ukaże się na PS4.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.