Deus Ex: Human Defiance jednak nie będzie sequelem

Pod koniec ubiegłego miesiąca Square Enix zarejestrował znak handlowy, który wywołał lawinę domysłów wśród fanów cyberpunka. Niestety, jeśli liczyliście na kolejną grę w znanym uniwersum mamy dla Was złe wiadomości.

Deus Ex: Human Defiance nie będzie ani DLC do Human Revolution, ani sequelem gry, ani nawet konwersją na WiiU. Zarejestrowana wczoraj domena

DeusExHumanDefianceFilm.com nie pozostawia złudzeń. Chodzi jedynie o film powstający w studiu CBS Films, za którego reżyserię odpowiada Scot Derickson.

Co ciekawe ostatnie doniesienie w sprawie filmu mówią o tym, że nie będzie to wierna ekranizacja gry, a jedynie „opowieść w klimatach cyberpunkowych”, dzięki czemu fani serii mogą z jednej strony czuć się uspokojeni (wiadomo jak kończą gry przenoszone na srebrny ekran), z drugiej zaś mogą trochę czuć się zawiedzeni. No bo jak to? Deus Ex bez Jensena?!

Data premiera filmu jak i obsada wciąż pozostają tajemnicą.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.