Do kiedy Windows Phone będzie aktualizowany?

Microsoft potwierdził to, co swego czasu mówił na konferencjach prasowych. Użytkownicy Windows Phone 7 i 8 mogą liczyć na dalsze aktualizacje oprogramowania. Microsoft gwarantuje je jeszcze przez ponad rok.
Aktualizacje jeszcze przez ponad rok

Aktualizacje jeszcze przez ponad rok

Smartfony z systemem Windows Phone, zarówno w wersji siódmej, jak i ósmej, będą dalej rozwijane i łatane. Microsoft potwierdził to gwarancją na swojej witrynie internetowej. Jeżeli chodzi o Windows Phone 7.8, to użytkownicy tych smartfonów mogą liczyć na wsparcie do dziewiątego września 2014 roku. Z kolei użytkownicy Windows Phone 8 mogą liczyć na wsparcie do ósmego czerwca 2014 roku.

Należy pamiętać, że Microsoft podaje tego typu informacje dla konkretnych edycji swoich systemów operacyjnych (na przykład, system Windows z dodatkami Service Pack ma dłuższy okres wsparcia niż ten bez nich). Z powyższej informacji nie wynika więc, czy, na przykład, użytkownicy Windows Phone 8 otrzymają aktualizację do (tu zmyślamy wersje) edycji 8.5 czy 9 i czy dalej mogą się po instalacji nowej edycji spodziewać aktualizacji jeszcze „tylko” ponad rok.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.