Dreamfall Chapters otrzyma polską wersję językową

W gry przygodowe, w których rozmowy z bohaterami stanowią znaczną część akcji najlepiej gra się słysząc rodzimy język. Jednak nie wszyscy gracze preferują dubbing (z jego jakością różnie bywa) dlatego polski wydawca gry CDP.pl zdecydował, że gra otrzyma także wersję z napisami.

Kickstarterowa zbiórka na Dreamfall Chapters kończy się za 3 dni, jednak jej sukces już dawno został przesądzony. Ostateczna kwota zebranych pieniędzy pozwoli jedynie rozszerzyć grę o dodatkowe materiały.Powyżej możecie zobaczyć pierwszy trailer gry, natomiast najważniejszą informacją dla fanów serii jest wiadomość dotycząca pełnego spolszczenia gry.

Polska wersja gry zostanie wydana równocześnie z wersją angielską w listopadzie 2014 i zawierać będzie zarówno pełny polski dubbing, jak i polskie napisy – poinformował polski wydawca gry CDP.plW ostatniej dekadzie polscy fani byli dla nas gigantycznym wsparciem

„, mówi Ragnar Tørnquist.- założyciel i dyrektor kreatywny Red Thread Games. ”

Od momentu ogłoszenia Dreamfall Chapters, mnóstwo ludzi pytało nas o polską wersję gry. Dlatego jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że dzięki współpracy z firmą CDP.pl będziemy mogli wydać w pełni zlokalizowaną polską edycję”

.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.