Duża aktualizacja Apple Mac OS X do wersji 10.8.3

Kto jeszcze nie zajrzał do aktualizacji w App Store, powinien zrobić to czym prędzej. Nowa wersja systemu wprowadza kilka bardzo ważnych zmian.

Boot Camp to funkcja systemu OS X umożliwiająca zainstalowanie równolegle do systemu Apple jego głównego konkurenta – Windows. Jednak do wersji 10.8.2 możliwe było zainstalowanie tylko Windows 7. Wszyscy chętni do używania Windows 8 muszą zaktualizować komputer do najnowszej wersji 10.8.3. Ponadto w Boot Camp pojawiła się też obsługa dysków 3 TB.

Do aktualizacji dołączono także przeglądarkę Safari w wersji 6.0.3, rozwiązano problem z iMacami z 2011 roku oraz błąd związany z aplikacją Logic Pro.

Jednak aktualizacja do OS X 10.8.3 przynosi też… nowe problemy. Jeżeli zmieniłeś w swoim komputerze dysk twardy na SSD firmy Intel, możesz mieć problemy z uruchomieniem komputera. W takim przypadku trzeba wyjąć dysk i zaktualizować w nim firmware. Aktualizację można też pobrać z

support.apple.com

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.