Filmweb dopasowany do twojej Lumii

Największy polski serwis filmowy jest dostępny na smartfonach Nokia Lumia i innych z systemem Windows Phone. Dzięki aplikacji "Filmweb" użytkownik trafia prosto do świata filmów.

Tuż po uruchomieniu aplikacji użytkownika witają najnowsze premiery, aktualny repertuar, recenzje oraz zapowiedzi wraz z zwiastunami. To jednak dopiero początek możliwości Filmwebu. Po zarejestrowaniu w serwisie, co również można zrobić za pośrednictwem aplikacji, otwiera się przed użytkownikiem całe spektrum dodatkowych funkcjonalności, począwszy od oceny poszczególnych tytułów, poprzez porównanie swoich preferencji ze znajomymi, aż do specjalnie przygotowanych rekomendacji filmów, które właśnie wchodzą do kin lub niedługo będą wyświetlane w telewizji.

Aplikacje można pobrać ze sklepu z aplikacjami: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/filmweb/e2f6f835-e6f6-4c38-9f9e-bd29e77d5f04

0
Źródło: Nokia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.