Gracie jeszcze w Skyrima? To Was zainteresuje

Chociaż The Elder Scrolls V: Skyrim stracił niedawno tytuł najpopularniejszej gry na platformie Steam na rzecz Dota 2, to nadal jest to jedna z najpopularniejszych gier, która jak dotąd nie chce się zestarzeć i odejść w zapomnienie.

A dzieje się tak dzięki ogromnej społeczności moderów, która co rusz tworzy kolejne arcydzieła do Skyrima. Najnowszym hitem jest Tropical Skyrim mod, który zmienia ośnieżony i niedostępny świat Skyrim w tropikalną dżunglę.

Soolie – moder, który stworzył tę nakładkę – pomyślał o wszystkim. Oprócz zmiany modeli otoczenia, opracował także o zmiany pogody panującej w grze, dodanie nowych zwierząt (tak, są pandy) i… w gruncie rzeczy gra zupełnie nie przypomina oryginału.

Jeśli chcielibyście odświeżyć sobie ten zacny tytuł w kompletnie nowym otoczeniu, zapraszamy na oficjalną stronę projektu: http://skyrim.nexusmods.com/mods/33017/

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.