Infiltrator – zobacz nowe demo technologiczne Unreal Engine 4!

Stało się już tradycją, że Epic Games podczas każdego GDC pokazuje nowe możliwości swojego silnika graficznego. Tym razem zabiera nas w czterominutową podróż do futurystycznego świata...

Infiltrator pokazuje przede wszystkim imponującą pracę oświetlenia w czasie rzeczywistym w nie tylko zamkniętych środowiskach, takich jak mroczne korytarze fabryki, ale także w otwartej przestrzeni. Aż żal chwyta za serce, wiedząc, że jest to jedynie demo technologiczne, a nie zapowiedź nowego tytułu. Pamiętajmy jednak, że tego typu prezentacje mają na celu ukazanie maksymalnych osiągów silnika, których w normalnych grach nigdy nie uświadczymy. Poprzednie demo Unreal Engine 3 – Samaritan – także zrobiło bardzo dobre wrażenie, a żadna gra, w której wykorzystano ten silnik nie wyglądała równie pięknie;).

Pierwszymi grami, które wykorzystają silnik Unreal Engine 4 będą: Daylight (Zombie Studios), Fortnite (Epic Games) i Primal Carnage: Genesis (LukeWarm Media).

Podczas prezentacji pokazano także jak działa Unreal Engine 4 na PC o zbliżonych parametrach do nowego PS4. Materiał obejrzycie poniżej.

0
Źródło: Polygon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.