Metro Last Light – nowy wydawca przesuwa premierę gry

Kontynuacja klimatycznej strzelanki rozgrywającej się w postapokaliptycznym świecie pojawi się w europejskich sklepach nie w tym miesiącu, jak zapowiadano wcześniej, lecz dopiero 17 maja.

Deep Silver, nowy wydawca gry, potwierdził jej europejską premierę i przy okazji zdradził, że Metro: Last Light nie będzie ostatnim tytułem w serii:
Odkąd stało się jasne, że przejęliśmy prawa do marki, fani gry przesyłali nam mnóstwo zapytań o premierę Metro:Last Light. Teraz w końcu możemy ogłosić, kiedy otrzymają grę w swoje ręce. Chcielibyśmy podziękować wszystkim fanom Metra za ich cierpliwość. Możemy ich również zapewnić, że w obrębie tej marki jeszcze wiele się wydarzy.” powiedział Menno van der Bill, dyrektor marketingowy Deep Silver.
Przesunięcie daty premiery na 17 maja skomentował także dyrektor wykonwaczy Koch Media, studia, które przejęło prace nad grą po 4A Games:
Nowa data premiery to kompromis między wykrzesaniem wszystkiego co najlepsze i nietrzymaniem dłużej fanów w niepewności. Nie zmarnujemy dodatkowego czasu i będziemy współpracować z 4A Games, by uczynić grę jeszcze lepszą”.
Źródło: All Games Beta
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.