Najpierw „Żywe trupy”, teraz „Baśnie”

"Fables" to amerykańska seria komiksowa od DC Comics, która ukazuje się od 2003r. Jej bohaterami są postacie z baśni, które żyją w świecie zwykłych ludzi. Telltale Games jeszcze tego roku zaoferuje nam pierwszy epizod gry przygodowej opartej właśnie na tym cyklu.

Królewna Śnieżka, jako prawa ręka burmistrza, Piękna i Bestia z problemami finansowymi, Kopciuszek prowadząca sklep z butami i wielu innych bohaterów zobaczymy w nadchodzącej grze przygodowej od twórców The Walking Dead – The Game.

The Wolf Among Us

będzie inspirowane serią komiksów Fables. Głównym bohaterem gry będzie

Bigby Wolf

(Wilk z bajki o Czerwonym Kapturku), który potrafi zmieniać kształt. W mieście pełni on funkcję detektywa, który chroni baśniowe postacie przed odkryciem ich prawdziwej tożsamości przez ludzi. Gra ukaże się jeszcze tego lata na PC, Mac, PS3 i Xboxie 360 .

Twórcy ponownie zdecydowali się podzielić grę na epizody. W The Wolf Among Us spotkamy się także z wieloma wyborami moralnymi – Telltale przyznało, że zależy im na tym, by gracze widzieli w grach konsekwencje swoich działań.

0
Źródło: IGN
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.