Następny iPhone będzie kosztować 329 dolarów

Apple miałoby wydać na rynek dwa nowe iPhone'y już w czerwcu lub lipcu 2013 roku. Jednym z nich miałby być plastikowy model w cenie dwukrotnie niższej od obecnego smartfona.

Pogłoski o plastikowym, tańszym iPhone’ie od jakiegoś czasu pojawiają się i znikają z „jedynek” na stronach internetowych i w gazetach. Teraz swoje trzy grosze do tych rozważań dodają analitycy z RBC Capital Markets, którzy uważają, że Apple w czerwcu lub lipcu wyda na rynek dwa nowe smartfony. Jednym z nich będzie planowy model 5S – delikatnie ulepszona wersja 4-calowej piątki, która kosztować będzie na starcie tyle samo, co iPhone 55, a różnić będzie się przede wszystkim nowymi usługami i oprogramowaniem.

Drugim natomiast miałby być model, którego cena miałaby wynosić zaledwie 329 dolarów. Jak twierdzą analitycy, taki iPhone mógłby posiadać 8 GB wbudowanej pamięci i łączność 3G, a wszystko zamknięte w obudowie takiego samego rozmiaru, co iPhone 5, ale o wiele tańszej, bo plastikowej.

Jak myślicie, czy te pogłoski się potwierdzą?

0
Źródło: Phone Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.