Nie kupuj Galaxy S IV, jeśli masz już Galaxy S III

Samsung notuje bardzo duże zainteresowanie swoim najnowszym, zaprezentowanym ledwie wczoraj smartfonem, tymczasem mamy równie dobrą wiadomość dla posiadaczy Galaxy S III.

Wiadomo, nowy smartfon zaoferuje całkiem nowy sprzęt, w tym nieco większy ekran Super AMOLED o znacznie wyższej rozdzielczości (Full HD w stosunku do HD w Galaxy S III) i ośmiordzeniowy procesor Exynos 5 Octa, jednak ważniejsze wydaje się być nowe oprogramowanie, zaprezentowane przez koreańskiego producenta. Android 4.2.2 to żadna nowość, ale w trakcie premiery nowego smartfona Koreańczycy pokazali kilka naprawdę ciekawych funkcji, które wydawało się, że będą zarezerwowane wyłącznie dla najnowszego modelu.

Nic bardziej mylnego. Wiele z funkcji, które nie wymagają obecności nowego sprzętu (jak choćby podczerwieni), pojawi się na „wszystkich flagowych urządzeniach”. Możemy się więc spodziewać, że wkrótce pojawi się aktualizacja firmware’u m.in. dla Galaxy S III, Galaxy Note II i Galaxy Taba, która wzbogaci urządzenia o takie funkcje, jak S Translator, S Health, S Voice Drive czy Dual Camera.

O nowych funkcjach więcej przeczytacie klikając tutaj.

0
Źródło: GSM Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.